XXI. Nemzetközi Környezetvédelmi- és Vidékfejlesztési Diákkonferencia

szerzo: Gönczi Andrea Dr. | 2015. március 12. 13:25:32

A Szolnoki Főiskola Térségfejlesztő és Innovációs Tudásközpontja, valamint a Magyar Tudományos Akadémia Debreceni Területi Bizottságának Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Szakbizottsága a hagyományokat folytatva 2015. május 29-én rendezi a XXI. Nemzetközi Környezetvédelmi és Vidékfejlesztési Diákkonferenciát.

A konferenciára várjuk tehetséges főiskolai, egyetemi és Ph.D hallgatók jelentkezését a környezet- és természetvédelem, valamint a vidékfejlesztés bármely területét érintő előadásokkal és/vagy poszterek bemutatásával.

A konferencia célja: a felsőoktatási intézmények főiskolai, egyetemi és Ph.D képzésben résztvevő hallgatói a tehetséggondozás keretében már a képzés ideje alatt lehetőséget kapjanak a szakmai bemutatkozásra, széles körű gondolatcserére, a hazai és nemzetközi tudományos kapcsolatok kiépítésére.

A konferenciával kapcsolatos valamennyi információ megtalálható a Szolnoki Főiskola Térségfejlesztő és Innovációs Tudásközpontjának a weblapján: http://titk.szolfportal.hu/kezdolap.